Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Ovsený jogurt má glykemický index 40, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 4 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými dairy sa Ovsený jogurt zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Ovsený jogurt je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 65 kcal |
| Sacharidy | 10g |
| Cukry (celkom) | 3.5g |
| Prirodzené | 1.5g |
| Pridané | 2g |
| Vláknina | 1g |
| Rozpustná | 0.3g |
| Nerozpustná | 0.7g |
| Bielkoviny | 1.5g |
| Tuky | 2.5g |
| Nasýtené | 0.2g |
| Nenasýtené | 2.3g |
| Sodík | 40mg |
Ovsený jogurt má glykemický index 40, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 4 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Ovsený jogurt má nízky glykemický index (40), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Ovsený jogurt má glykemickú záťaž 4 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →