Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Ovsené zhluky má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 37 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými grains sa Ovsené zhluky zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Ovsené zhluky je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 420 kcal |
| Sacharidy | 68g |
| Cukry (celkom) | 22g |
| Prirodzené | 4.0g |
| Pridané | 18g |
| Vláknina | 6g |
| Rozpustná | 1.8g |
| Nerozpustná | 4.2g |
| Bielkoviny | 8g |
| Tuky | 13g |
| Nasýtené | 2.5g |
| Nenasýtené | 9g |
| Sodík | 180mg |
Ovsené zhluky má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 37 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Ovsené zhluky má stredný glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Ovsené zhluky má glykemickú záťaž 37 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →