Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Ovsaná rastlinná alternatíva krému má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 4 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými other sa Ovsaná rastlinná alternatíva krému zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Ovsaná rastlinná alternatíva krému je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 120 kcal |
| Sacharidy | 8g |
| Cukry (celkom) | 0.5g |
| Prirodzené | 0.5g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 0.8g |
| Rozpustná | 0.32g |
| Nerozpustná | 0.48g |
| Bielkoviny | 1g |
| Tuky | 10g |
| Nasýtené | 3g |
| Nenasýtené | 7g |
| Sodík | 60mg |
Ovsaná rastlinná alternatíva krému má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 4 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Ovsaná rastlinná alternatíva krému má stredný glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Ovsaná rastlinná alternatíva krému má glykemickú záťaž 4 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →