Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Ovosné vlákno (prášok z vonkajšej šupky) má glykemický index 5, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 0 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými grains sa Ovosné vlákno (prášok z vonkajšej šupky) zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Ovosné vlákno (prášok z vonkajšej šupky) je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 180 kcal |
| Sacharidy | 0.5g |
| Cukry (celkom) | 0g |
| Prirodzené | 0.0g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 90g |
| Rozpustná | 2g |
| Nerozpustná | 88g |
| Bielkoviny | 3g |
| Tuky | 0.5g |
| Nasýtené | 0.1g |
| Nenasýtené | 0.4g |
| Sodík | 5mg |
Ovosné vlákno (prášok z vonkajšej šupky) má glykemický index 5, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 0 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Ovosné vlákno (prášok z vonkajšej šupky) má nízky glykemický index (5), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Ovosné vlákno (prášok z vonkajšej šupky) má glykemickú záťaž 0 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →