Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Ovocný šalát s brusnicami a vlašskými orechmi má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 22 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými other sa Ovocný šalát s brusnicami a vlašskými orechmi zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Ovocný šalát s brusnicami a vlašskými orechmi je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 420 kcal |
| Sacharidy | 50g |
| Cukry (celkom) | 38g |
| Prirodzené | 13.0g |
| Pridané | 25g |
| Vláknina | 5g |
| Rozpustná | 1.5g |
| Nerozpustná | 3.5g |
| Bielkoviny | 6g |
| Tuky | 22g |
| Nasýtené | 2g |
| Nenasýtené | 18g |
| Sodík | 5mg |
Ovocný šalát s brusnicami a vlašskými orechmi má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 22 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Ovocný šalát s brusnicami a vlašskými orechmi má stredný glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Ovocný šalát s brusnicami a vlašskými orechmi má glykemickú záťaž 22 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →