Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Ovocný džem 100% má glykemický index 50, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 18 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými sweets sa Ovocný džem 100% zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Ovocný džem 100% je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 150 kcal |
| Sacharidy | 36g |
| Cukry (celkom) | 32g |
| Prirodzené | 32.0g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 2.5g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 0.7g |
| Tuky | 0.2g |
| Nasýtené | 0g |
| Nenasýtené | 0.1g |
| Sodík | 5mg |
Ovocný džem 100% má glykemický index 50, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 18 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Ovocný džem 100% má nízky glykemický index (50), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Ovocný džem 100% má glykemickú záťaž 18 na 100g, čo znamená mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →