Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
ovocná poleva má glykemický index 75, čo ho zaraďuje medzi potraviny so vysokým GI. Pri glykemickej záťaži 41 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými sweets sa ovocná poleva zaraďuje medzi najvyššie v glykemickom indexe.
ovocná poleva môže spôsobiť rýchle skoky hladiny cukru v krvi a najlepšie sa konzumuje v malých porciách.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 220 kcal |
| Sacharidy | 55g |
| Cukry (celkom) | 45g |
| Prirodzené | 5.0g |
| Pridané | 40g |
| Vláknina | 0.2g |
| Rozpustná | 0.1g |
| Nerozpustná | 0.1g |
| Bielkoviny | 0.2g |
| Tuky | 0g |
| Nasýtené | 0g |
| Nenasýtené | 0g |
| Sodík | 10mg |
ovocná poleva má glykemický index 75, čo ho zaraďuje medzi potraviny so vysokým GI. Pri glykemickej záťaži 41 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
ovocná poleva má vysoký glykemický index (75). Osoby s inzulínovou rezistenciou by mali obmedziť jeho príjem.
ovocná poleva má glykemickú záťaž 41 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →