Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Otváraný sendvič na pečených plátkoch sladkých zemiakov s hummusovou nátierkou má glykemický index 50, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 11 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými other sa Otváraný sendvič na pečených plátkoch sladkých zemiakov s hummusovou nátierkou zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Otváraný sendvič na pečených plátkoch sladkých zemiakov s hummusovou nátierkou je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 120 kcal |
| Sacharidy | 22g |
| Cukry (celkom) | 5g |
| Prirodzené | 5.0g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 4g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 3.5g |
| Tuky | 2.5g |
| Nasýtené | 0.3g |
| Nenasýtené | 2.2g |
| Sodík | 120mg |
Otváraný sendvič na pečených plátkoch sladkých zemiakov s hummusovou nátierkou má glykemický index 50, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 11 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Otváraný sendvič na pečených plátkoch sladkých zemiakov s hummusovou nátierkou má nízky glykemický index (50), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Otváraný sendvič na pečených plátkoch sladkých zemiakov s hummusovou nátierkou má glykemickú záťaž 11 na 100g, čo znamená mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →