Logi · Gestionează rezistența la insulină
Logi scanează mesele, calculează încărcătura glicemică în timp real și arată exact cum fiecare ingredient afectează glicemia.
Începe gratuit →
maioneză cu trufe Hellmann's are un indice glicemic de 0, clasificat ca aliment cu IG scăzut. Cu o încărcătură glicemică de 0 per 100g, are un impact minimal asupra glicemiei.
Comparativ cu alte other, maioneză cu trufe Hellmann's se situează printre cele mai scăzute în privința indicelui glicemic.
maioneză cu trufe Hellmann's este o alegere bună pentru persoanele care gestionează glicemia, rezistența la insulină sau urmează o dietă cu IG scăzut.
De ce acest scor?
| Calorii | 700 kcal |
| Carbohidrați | 3g |
| Zaharuri (total) | 2g |
| Naturale | 0.0g |
| Adăugate | 2g |
| Fibre | 0g |
| Solubile | 0g |
| Insolubile | 0g |
| Proteine | 1g |
| Grăsimi | 75g |
| Saturate | 7g |
| Nesaturate | 68g |
| Sodiu | 1100mg |
maioneză cu trufe Hellmann's are un indice glicemic de 0, clasificat ca aliment cu IG scăzut. Cu o încărcătură glicemică de 0 per 100g, are un impact minimal asupra glicemiei.
maioneză cu trufe Hellmann's are un indice glicemic scăzut (0), fiind o opțiune bună pentru persoanele cu rezistență la insulină.
maioneză cu trufe Hellmann's are o încărcătură glicemică de 0 per 100g, indicând un impact minimal asupra glicemiei.
Logi · Gestionează rezistența la insulină
Logi scanează mesele, calculează încărcătura glicemică în timp real și arată exact cum fiecare ingredient afectează glicemia.
Începe gratuit →