Logi · Gestionează rezistența la insulină
Logi scanează mesele, calculează încărcătura glicemică în timp real și arată exact cum fiecare ingredient afectează glicemia.
Începe gratuit →
condiment pentru bagel cu tot are un indice glicemic de 0, clasificat ca aliment cu IG scăzut. Cu o încărcătură glicemică de 0 per 100g, are un impact minimal asupra glicemiei.
Comparativ cu alte other, condiment pentru bagel cu tot se situează printre cele mai scăzute în privința indicelui glicemic.
condiment pentru bagel cu tot este o alegere bună pentru persoanele care gestionează glicemia, rezistența la insulină sau urmează o dietă cu IG scăzut.
De ce acest scor?
| Calorii | 450 kcal |
| Carbohidrați | 30g |
| Zaharuri (total) | 2g |
| Naturale | 2.0g |
| Adăugate | 0g |
| Fibre | 10g |
| Solubile | 3g |
| Insolubile | 7g |
| Proteine | 15g |
| Grăsimi | 30g |
| Saturate | 4g |
| Nesaturate | 24g |
| Sodiu | 3500mg |
condiment pentru bagel cu tot are un indice glicemic de 0, clasificat ca aliment cu IG scăzut. Cu o încărcătură glicemică de 0 per 100g, are un impact minimal asupra glicemiei.
condiment pentru bagel cu tot are un indice glicemic scăzut (0), fiind o opțiune bună pentru persoanele cu rezistență la insulină.
condiment pentru bagel cu tot are o încărcătură glicemică de 0 per 100g, indicând un impact minimal asupra glicemiei.
Logi · Gestionează rezistența la insulină
Logi scanează mesele, calculează încărcătura glicemică în timp real și arată exact cum fiecare ingredient afectează glicemia.
Începe gratuit →