Logi · Gestionează rezistența la insulină
Logi scanează mesele, calculează încărcătura glicemică în timp real și arată exact cum fiecare ingredient afectează glicemia.
Începe gratuit →
condiment Louisiana rub are un indice glicemic de 20, clasificat ca aliment cu IG scăzut. Cu o încărcătură glicemică de 2 per 100g, are un impact minimal asupra glicemiei.
Comparativ cu alte other, condiment Louisiana rub se situează printre cele mai scăzute în privința indicelui glicemic.
condiment Louisiana rub este o alegere bună pentru persoanele care gestionează glicemia, rezistența la insulină sau urmează o dietă cu IG scăzut.
De ce acest scor?
| Calorii | 320 kcal |
| Carbohidrați | 40g |
| Zaharuri (total) | 2g |
| Naturale | 1.0g |
| Adăugate | 1g |
| Fibre | 8g |
| Solubile | 2.4g |
| Insolubile | 5.6g |
| Proteine | 6g |
| Grăsimi | 14g |
| Saturate | 2g |
| Nesaturate | 12g |
| Sodiu | 12000mg |
condiment Louisiana rub are un indice glicemic de 20, clasificat ca aliment cu IG scăzut. Cu o încărcătură glicemică de 2 per 100g, are un impact minimal asupra glicemiei.
condiment Louisiana rub are un indice glicemic scăzut (20), fiind o opțiune bună pentru persoanele cu rezistență la insulină.
condiment Louisiana rub are o încărcătură glicemică de 2 per 100g, indicând un impact minimal asupra glicemiei.
Logi · Gestionează rezistența la insulină
Logi scanează mesele, calculează încărcătura glicemică în timp real și arată exact cum fiecare ingredient afectează glicemia.
Începe gratuit →