Logi · Gestionează rezistența la insulină
Logi scanează mesele, calculează încărcătura glicemică în timp real și arată exact cum fiecare ingredient afectează glicemia.
Începe gratuit →
Condiment Old Bay are un indice glicemic de 0, clasificat ca aliment cu IG scăzut. Cu o încărcătură glicemică de 0 per 100g, are un impact minimal asupra glicemiei.
Comparativ cu alte other, Condiment Old Bay se situează printre cele mai scăzute în privința indicelui glicemic.
Condiment Old Bay este o alegere bună pentru persoanele care gestionează glicemia, rezistența la insulină sau urmează o dietă cu IG scăzut.
De ce acest scor?
| Calorii | 180 kcal |
| Carbohidrați | 38g |
| Zaharuri (total) | 2g |
| Naturale | 2.0g |
| Adăugate | 0g |
| Fibre | 20g |
| Solubile | 6g |
| Insolubile | 14g |
| Proteine | 8g |
| Grăsimi | 3g |
| Saturate | 0.5g |
| Nesaturate | 2.5g |
| Sodiu | 9000mg |
Condiment Old Bay are un indice glicemic de 0, clasificat ca aliment cu IG scăzut. Cu o încărcătură glicemică de 0 per 100g, are un impact minimal asupra glicemiei.
Condiment Old Bay are un indice glicemic scăzut (0), fiind o opțiune bună pentru persoanele cu rezistență la insulină.
Condiment Old Bay are o încărcătură glicemică de 0 per 100g, indicând un impact minimal asupra glicemiei.
Logi · Gestionează rezistența la insulină
Logi scanează mesele, calculează încărcătura glicemică în timp real și arată exact cum fiecare ingredient afectează glicemia.
Începe gratuit →