Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Proszek z pyłku kwiatowego ma indeks glikemiczny 35, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 14 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii other, Proszek z pyłku kwiatowego plasuje się wśród najniższych pod względem indeksu glikemicznego.
Proszek z pyłku kwiatowego to dobry wybór dla osób kontrolujących poziom cukru we krwi, z insulinoopornością lub stosujących dietę o niskim IG.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 314 kcal |
| Węglowodany | 40g |
| Cukry (wszystkie) | 25g |
| Naturalne | 25.0g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 7g |
| Rozpuszczalny | 2.1g |
| Nierozpuszczalny | 4.9g |
| Białko | 23.7g |
| Tłuszcze | 7.9g |
| Nasycone | 1.5g |
| Nienasycone | 6.4g |
| Sód | 8mg |
Proszek z pyłku kwiatowego ma indeks glikemiczny 35, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 14 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Proszek z pyłku kwiatowego ma niski indeks glikemiczny (35), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością.
Proszek z pyłku kwiatowego ma ładunek glikemiczny 14 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →