Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →
Proszek do lemoniady ma indeks glikemiczny 85, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 80 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii sweets, Proszek do lemoniady plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Proszek do lemoniady może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 380 kcal |
| Węglowodany | 95g |
| Cukry (wszystkie) | 90g |
| Naturalne | 5.0g |
| Dodane | 85g |
| Błonnik | 0g |
| Rozpuszczalny | 0g |
| Nierozpuszczalny | 0g |
| Białko | 0g |
| Tłuszcze | 0g |
| Nasycone | 0g |
| Nienasycone | 0g |
| Sód | 50mg |
Proszek do lemoniady ma indeks glikemiczny 85, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 80 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Proszek do lemoniady ma wysoki indeks glikemiczny (85). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Proszek do lemoniady ma ładunek glikemiczny 80 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →