Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Proszek budyniowy bezglutenowy ma indeks glikemiczny 75, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 16 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii sweets, Proszek budyniowy bezglutenowy plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Proszek budyniowy bezglutenowy może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 110 kcal |
| Węglowodany | 22g |
| Cukry (wszystkie) | 12g |
| Naturalne | 2.0g |
| Dodane | 10g |
| Błonnik | 0.2g |
| Rozpuszczalny | 0.1g |
| Nierozpuszczalny | 0.1g |
| Białko | 2.5g |
| Tłuszcze | 2g |
| Nasycone | 1.2g |
| Nienasycone | 0.8g |
| Sód | 60mg |
Proszek budyniowy bezglutenowy ma indeks glikemiczny 75, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 16 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Proszek budyniowy bezglutenowy ma wysoki indeks glikemiczny (75). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Proszek budyniowy bezglutenowy ma ładunek glikemiczny 16 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →