Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Pomidory suszone w piecu ma indeks glikemiczny 35, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 20 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii vegetables, Pomidory suszone w piecu plasuje się wśród najniższych pod względem indeksu glikemicznego.
Pomidory suszone w piecu to dobry wybór dla osób kontrolujących poziom cukru we krwi, z insulinoopornością lub stosujących dietę o niskim IG.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 258 kcal |
| Węglowodany | 55.8g |
| Cukry (wszystkie) | 37.6g |
| Naturalne | 37.6g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 12.3g |
| Rozpuszczalny | 3.7g |
| Nierozpuszczalny | 8.6g |
| Białko | 14.1g |
| Tłuszcze | 2.97g |
| Nasycone | 0.4g |
| Nienasycone | 2.57g |
| Sód | 240mg |
Pomidory suszone w piecu ma indeks glikemiczny 35, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 20 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Pomidory suszone w piecu ma niski indeks glikemiczny (35), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością.
Pomidory suszone w piecu ma ładunek glikemiczny 20 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →