Pieczywo chrupkie

GI 70 · WysokiŁG 53 / 100 g4/10

Wysoki IG

70 GI

ŁG 53 na 100 g

Wynik Logi 4/10
  • Source of fiber
  • High glycemic index and load

Pieczywo chrupkie ma indeks glikemiczny 70 (Wysoki).

Zaktualizowano 2 paź 2026 · Źródła: Zespół Logi Nutrition (skład na podstawie USDA, wspomagany przez AI) · Informacja nie stanowi porady medycznej · Zgłoś błąd

Zamiast tego

Logi · Zarządzaj insulinoopornością

Obniż cukier we krwi lepszymi wyborami żywieniowymi

Pieczywo chrupkie to jeden z 11 150 produktów ocenianych przez Logi na podstawie zdjęcia posiłku — wraz z porcją.

Kontynuuj w przeglądarce
Logi app, food index screen

Wartości odżywcze (na 100g)

400
Kalorie
75 g
Węglowodany
11 g
Białko
7 g
Tłuszcze
na 100g
Kalorie400 kcal
Węglowodany75 g
Cukry (wszystkie)5 g
Naturalne3 g
Dodane2 g
Błonnik5 g
Rozpuszczalny1.5 g
Nierozpuszczalny3.5 g
Białko11 g
Tłuszcze7 g
Nasycone1 g
Nienasycone6 g
Sód500 mg

Poziom przetworzenia

70%
Wysoko przetworzony
Dlaczego taki wynik?
  • Source of fiber
  • Contains some protein
  • High glycemic index and load
  • Moderately processed
  • Contains added sugars and salt

Policz ładunek glikemiczny posiłku ze składnikiem: Pieczywo chrupkie

Alergeny

Brak alergenów z listy EU-14

Przepisy o niskim IG w Logi Food Coach

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest indeks glikemiczny produktu Pieczywo chrupkie?

Pieczywo chrupkie ma indeks glikemiczny 70 (Wysoki) i ładunek glikemiczny 53 na 100 g.

Czy Pieczywo chrupkie jest dobry dla osób z insulinoopornością?

Pieczywo chrupkie ma wysoki indeks glikemiczny (70) i szybko podnosi poziom glukozy we krwi. Alternatywą o niższym ładunku jest Chrupkie pieczywo z nasion.

Jak Pieczywo chrupkie wpływa na poziom cukru we krwi?

Pieczywo chrupkie ma ładunek glikemiczny 53 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.

Sprawdź Pieczywo chrupkie w aplikacji Logi, z własną porcją.

Food diary cheat sheet

Darmowy PDF — 3 strony

Tygodniowy dziennik jedzenia

Notuj posiłki, ładunek glikemiczny i samopoczucie. Wzorce widać po 3 tygodniach.

Zero spamu. Wypisz się kiedy chcesz.