Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Naturalny miód ma indeks glikemiczny 58, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 46 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii sweets, Naturalny miód plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
Naturalny miód jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 304 kcal |
| Węglowodany | 82.4g |
| Cukry (wszystkie) | 82.1g |
| Naturalne | 82.1g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 0g |
| Rozpuszczalny | 0g |
| Nierozpuszczalny | 0g |
| Białko | 0.3g |
| Tłuszcze | 0g |
| Nasycone | 0g |
| Nienasycone | 0g |
| Sód | 4mg |
Naturalny miód ma indeks glikemiczny 58, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 46 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Naturalny miód ma umiarkowany indeks glikemiczny (58). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem.
Naturalny miód ma ładunek glikemiczny 46 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →