Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →
Naleśniki cynamonowe ma indeks glikemiczny 65, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 29 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii sweets, Naleśniki cynamonowe plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
Naleśniki cynamonowe jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 270 kcal |
| Węglowodany | 45g |
| Cukry (wszystkie) | 13g |
| Naturalne | 5.0g |
| Dodane | 8g |
| Błonnik | 1.5g |
| Rozpuszczalny | 0.5g |
| Nierozpuszczalny | 1g |
| Białko | 6g |
| Tłuszcze | 7g |
| Nasycone | 1.5g |
| Nienasycone | 4.5g |
| Sód | 320mg |
Naleśniki cynamonowe ma indeks glikemiczny 65, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 29 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Naleśniki cynamonowe ma umiarkowany indeks glikemiczny (65). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem.
Naleśniki cynamonowe ma ładunek glikemiczny 29 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →