Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Naleśnik pszenny ma indeks glikemiczny 75, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 39 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii grains, Naleśnik pszenny plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Naleśnik pszenny może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 260 kcal |
| Węglowodany | 52g |
| Cukry (wszystkie) | 1.5g |
| Naturalne | 1.5g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 2.5g |
| Rozpuszczalny | 0.8g |
| Nierozpuszczalny | 1.8g |
| Białko | 7.5g |
| Tłuszcze | 1.5g |
| Nasycone | 0.3g |
| Nienasycone | 1.2g |
| Sód | 400mg |
Naleśnik pszenny ma indeks glikemiczny 75, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 39 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Naleśnik pszenny ma wysoki indeks glikemiczny (75). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Naleśnik pszenny ma ładunek glikemiczny 39 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →