Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →
Nadzienie do kiełbasy ma indeks glikemiczny 65, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 16 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii grains, Nadzienie do kiełbasy plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
Nadzienie do kiełbasy jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 220 kcal |
| Węglowodany | 25g |
| Cukry (wszystkie) | 3g |
| Naturalne | 2.0g |
| Dodane | 1g |
| Błonnik | 2g |
| Rozpuszczalny | 0.6g |
| Nierozpuszczalny | 1.4g |
| Białko | 7g |
| Tłuszcze | 10g |
| Nasycone | 3.5g |
| Nienasycone | 5g |
| Sód | 700mg |
Nadzienie do kiełbasy ma indeks glikemiczny 65, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 16 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Nadzienie do kiełbasy ma umiarkowany indeks glikemiczny (65). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem.
Nadzienie do kiełbasy ma ładunek glikemiczny 16 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →