Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Musztarda klasyczna ma indeks glikemiczny 35, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 2 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii other, Musztarda klasyczna plasuje się wśród najniższych pod względem indeksu glikemicznego.
Musztarda klasyczna to dobry wybór dla osób kontrolujących poziom cukru we krwi, z insulinoopornością lub stosujących dietę o niskim IG.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 66 kcal |
| Węglowodany | 5.8g |
| Cukry (wszystkie) | 2.6g |
| Naturalne | 1.1g |
| Dodane | 1.5g |
| Błonnik | 3.3g |
| Rozpuszczalny | 1g |
| Nierozpuszczalny | 2.3g |
| Białko | 3.7g |
| Tłuszcze | 4.4g |
| Nasycone | 0.2g |
| Nienasycone | 4.2g |
| Sód | 1100mg |
Musztarda klasyczna ma indeks glikemiczny 35, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 2 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Musztarda klasyczna ma niski indeks glikemiczny (35), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością.
Musztarda klasyczna ma ładunek glikemiczny 2 na 100g, co oznacza minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →