Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Majeranek suszony ma indeks glikemiczny 0, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 0 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii vegetables, Majeranek suszony plasuje się wśród najniższych pod względem indeksu glikemicznego.
Majeranek suszony to dobry wybór dla osób kontrolujących poziom cukru we krwi, z insulinoopornością lub stosujących dietę o niskim IG.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 271 kcal |
| Węglowodany | 60.6g |
| Cukry (wszystkie) | 4.1g |
| Naturalne | 4.1g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 40.3g |
| Rozpuszczalny | 12.1g |
| Nierozpuszczalny | 28.2g |
| Białko | 12.7g |
| Tłuszcze | 7g |
| Nasycone | 1.1g |
| Nienasycone | 5.9g |
| Sód | 77mg |
Majeranek suszony ma indeks glikemiczny 0, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 0 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Majeranek suszony ma niski indeks glikemiczny (0), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością.
Majeranek suszony ma ładunek glikemiczny 0 na 100g, co oznacza minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →