Krakersy wodne

Krakersy wodne

GI 70 · WysokiŁG 67.2 / sztuka4/10

Wysoki IG

70 GI

ŁG 67.2 na typowa sztuka (120 g) · ŁG 56 na 100 g

Wynik Logi 4/10
  • Niska zawartość cukrów dodanych
  • Wysoki indeks i ładunek glikemiczny

Krakersy wodne ma indeks glikemiczny 70 (Wysoki). Jedna typowa sztuka (120 g) dodaje ładunek glikemiczny 67.2.

Zaktualizowano 12 lip 2026 · Źródła: Zespół Logi Nutrition (skład na podstawie USDA, wspomagany przez AI) · Informacja nie stanowi porady medycznej · Zgłoś błąd

Zamiast tego

Logi · Zarządzaj insulinoopornością

Obniż cukier we krwi lepszymi wyborami żywieniowymi

Krakersy wodne to jeden z 11 150 produktów ocenianych przez Logi na podstawie zdjęcia posiłku — wraz z porcją.

Kontynuuj w przeglądarce
Logi app, food index screen

Wartości odżywcze (na 100g)

410
Kalorie
80 g
Węglowodany
9 g
Białko
6 g
Tłuszcze
na 100g
Kalorie410 kcal
Węglowodany80 g
Cukry (wszystkie)1 g
Naturalne1 g
Dodane0 g
Błonnik3 g
Rozpuszczalny0.9 g
Nierozpuszczalny2.1 g
Białko9 g
Tłuszcze6 g
Nasycone1.2 g
Nienasycone4.8 g
Sód600 mg

Poziom przetworzenia

70%
Wysoko przetworzony
Dlaczego taki wynik?
  • Niska zawartość cukrów dodanych
  • Niska zawartość tłuszczów nasyconych
  • Wysoki indeks i ładunek glikemiczny
  • Niska zawartość błonnika
  • Umiarkowanie przetworzony

Policz ładunek glikemiczny posiłku ze składnikiem: Krakersy wodne

Alergeny

Zawiera: gluten

Przepisy o niskim IG w Logi Food Coach

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest indeks glikemiczny produktu Krakersy wodne?

Krakersy wodne ma indeks glikemiczny 70 (Wysoki). Jedna typowa sztuka (120 g) ma ładunek glikemiczny 67.2; na 100 g ładunek glikemiczny wynosi 56.

Czy Krakersy wodne jest dobry dla osób z insulinoopornością?

Krakersy wodne ma wysoki indeks glikemiczny (70) i szybko podnosi poziom glukozy we krwi. Alternatywą o niższym ładunku jest Krakers z siemienia lnianego.

Jak Krakersy wodne wpływa na poziom cukru we krwi?

Krakersy wodne ma ładunek glikemiczny 56 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.

Sprawdź Krakersy wodne w aplikacji Logi, z własną porcją.

Food diary cheat sheet

Darmowy PDF — 3 strony

Tygodniowy dziennik jedzenia

Notuj posiłki, ładunek glikemiczny i samopoczucie. Wzorce widać po 3 tygodniach.

Zero spamu. Wypisz się kiedy chcesz.