Grillowane żeberka w glazurze chili-klonowej z chipotle

GI 55 · UmiarkowanyŁG 7 / 100 g4/10

Średni IG

55 GI

ŁG 7 na 100 g

Wynik Logi 4/10
  • Wysoka zawartość białka
  • Wysoka zawartość sodu

Grillowane żeberka w glazurze chili-klonowej z chipotle ma indeks glikemiczny 55 (Umiarkowany).

Zaktualizowano 26 wrz 2026 · Źródła: Zespół Logi Nutrition (skład na podstawie USDA, wspomagany przez AI) · Informacja nie stanowi porady medycznej · Zgłoś błąd

Logi · Zarządzaj insulinoopornością

Obniż cukier we krwi lepszymi wyborami żywieniowymi

Grillowane żeberka w glazurze chili-klonowej z chipotle to jeden z 11 150 produktów ocenianych przez Logi na podstawie zdjęcia posiłku — wraz z porcją.

Kontynuuj w przeglądarce
Logi app, food index screen

Wartości odżywcze (na 100g)

320
Kalorie
12 g
Węglowodany
18 g
Białko
22 g
Tłuszcze
na 100g
Kalorie320 kcal
Węglowodany12 g
Cukry (wszystkie)8 g
Naturalne1 g
Dodane7 g
Błonnik0.5 g
Rozpuszczalny0.2 g
Nierozpuszczalny0.3 g
Białko18 g
Tłuszcze22 g
Nasycone8 g
Nienasycone14 g
Sód650 mg

Poziom przetworzenia

80%
Wysoko przetworzony
Dlaczego taki wynik?
  • Wysoka zawartość białka
  • Zawiera tłuszcze nienasycone
  • Wysoka zawartość sodu
  • Zawiera dodatek cukrów
  • Wysoka zawartość tłuszczów nasyconych

Policz ładunek glikemiczny posiłku ze składnikiem: Grillowane żeberka w glazurze chili-klonowej z chipotle

Alergeny

Brak alergenów z listy EU-14

Przepisy o niskim IG w Logi Food Coach

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest indeks glikemiczny produktu Grillowane żeberka w glazurze chili-klonowej z chipotle?

Grillowane żeberka w glazurze chili-klonowej z chipotle ma indeks glikemiczny 55 (Umiarkowany) i ładunek glikemiczny 7 na 100 g.

Czy Grillowane żeberka w glazurze chili-klonowej z chipotle jest dobry dla osób z insulinoopornością?

Grillowane żeberka w glazurze chili-klonowej z chipotle ma umiarkowany indeks glikemiczny (55). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem.

Jak Grillowane żeberka w glazurze chili-klonowej z chipotle wpływa na poziom cukru we krwi?

Grillowane żeberka w glazurze chili-klonowej z chipotle ma ładunek glikemiczny 7 na 100g, co oznacza minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.

Sprawdź Grillowane żeberka w glazurze chili-klonowej z chipotle w aplikacji Logi, z własną porcją.

Food diary cheat sheet

Darmowy PDF — 3 strony

Tygodniowy dziennik jedzenia

Notuj posiłki, ładunek glikemiczny i samopoczucie. Wzorce widać po 3 tygodniach.

Zero spamu. Wypisz się kiedy chcesz.