Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
brukiew ma indeks glikemiczny 72, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 6 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii vegetables, brukiew plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
brukiew może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 37 kcal |
| Węglowodany | 8.6g |
| Cukry (wszystkie) | 4.5g |
| Naturalne | 4.5g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 2.3g |
| Rozpuszczalny | 0.7g |
| Nierozpuszczalny | 1.6g |
| Białko | 1.1g |
| Tłuszcze | 0.2g |
| Nasycone | 0.02g |
| Nienasycone | 0.08g |
| Sód | 12mg |
brukiew ma indeks glikemiczny 72, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 6 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
brukiew ma wysoki indeks glikemiczny (72). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
brukiew ma ładunek glikemiczny 6 na 100g, co oznacza minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →