Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Bolitas de chocolate ma indeks glikemiczny 70, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 48 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii sweets, Bolitas de chocolate plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Bolitas de chocolate może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 480 kcal |
| Węglowodany | 68g |
| Cukry (wszystkie) | 55g |
| Naturalne | 5.0g |
| Dodane | 50g |
| Błonnik | 3g |
| Rozpuszczalny | 0.9g |
| Nierozpuszczalny | 2.1g |
| Białko | 4g |
| Tłuszcze | 22g |
| Nasycone | 13g |
| Nienasycone | 7g |
| Sód | 80mg |
Bolitas de chocolate ma indeks glikemiczny 70, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 48 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Bolitas de chocolate ma wysoki indeks glikemiczny (70). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Bolitas de chocolate ma ładunek glikemiczny 48 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →