Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Wortelen met erwten in saus heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 7 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere vegetables scoort Wortelen met erwten in saus boven gemiddeld op glycemische index.
Wortelen met erwten in saus is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 75 kcal |
| Koolhydraten | 12g |
| Suikers (totaal) | 5.5g |
| Natuurlijk | 5.0g |
| Toegevoegd | 0.5g |
| Vezels | 3.5g |
| Oplosbaar | 1.1g |
| Onoplosbaar | 2.4g |
| Eiwit | 2.2g |
| Vet | 2.2g |
| Verzadigd | 1.2g |
| Onverzadigd | 1g |
| Natrium | 250mg |
Wortelen met erwten in saus heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 7 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Wortelen met erwten in saus heeft een matige glycemische index (55). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Wortelen met erwten in saus heeft een glycemische last van 7 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →