Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Witte cheddar kruiden heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 29 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere dairy scoort Witte cheddar kruiden boven gemiddeld op glycemische index.
Witte cheddar kruiden is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 480 kcal |
| Koolhydraten | 45g |
| Suikers (totaal) | 7g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 5g |
| Vezels | 1g |
| Oplosbaar | 0.3g |
| Onoplosbaar | 0.7g |
| Eiwit | 12g |
| Vet | 28g |
| Verzadigd | 17g |
| Onverzadigd | 9g |
| Natrium | 3500mg |
Witte cheddar kruiden heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 29 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Witte cheddar kruiden heeft een matige glycemische index (65). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Witte cheddar kruiden heeft een glycemische last van 29 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →