Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
wilde rijst, champignon en kruidenvulling heeft een glycemische index van 45, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 9 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort wilde rijst, champignon en kruidenvulling tot de laagste op glycemische index.
wilde rijst, champignon en kruidenvulling is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 110 kcal |
| Koolhydraten | 21g |
| Suikers (totaal) | 1g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2.5g |
| Oplosbaar | 0.75g |
| Onoplosbaar | 1.75g |
| Eiwit | 4g |
| Vet | 1.5g |
| Verzadigd | 0.2g |
| Onverzadigd | 1.3g |
| Natrium | 10mg |
wilde rijst, champignon en kruidenvulling heeft een glycemische index van 45, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 9 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
wilde rijst, champignon en kruidenvulling heeft een lage glycemische index (45), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
wilde rijst, champignon en kruidenvulling heeft een glycemische last van 9 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →