Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Wilde bessen heeft een glycemische index van 40, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 29 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere fruits scoort Wilde bessen tot de laagste op glycemische index.
Wilde bessen is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 320 kcal |
| Koolhydraten | 72g |
| Suikers (totaal) | 48g |
| Natuurlijk | 48.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 18g |
| Oplosbaar | 5.4g |
| Onoplosbaar | 12.6g |
| Eiwit | 3g |
| Vet | 2g |
| Verzadigd | 0.2g |
| Onverzadigd | 1.8g |
| Natrium | 5mg |
Wilde bessen heeft een glycemische index van 40, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 29 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Wilde bessen heeft een lage glycemische index (40), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Wilde bessen heeft een glycemische last van 29 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →