Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Wendy's salade dressing heeft een glycemische index van 45, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 10 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort Wendy's salade dressing tot de laagste op glycemische index.
Wendy's salade dressing is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 420 kcal |
| Koolhydraten | 22g |
| Suikers (totaal) | 18g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 16g |
| Vezels | 0g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 1g |
| Vet | 36g |
| Verzadigd | 5g |
| Onverzadigd | 31g |
| Natrium | 1100mg |
Wendy's salade dressing heeft een glycemische index van 45, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 10 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Wendy's salade dressing heeft een lage glycemische index (45), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Wendy's salade dressing heeft een glycemische last van 10 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →