Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Supercalm drankmix heeft een glycemische index van 70, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 60 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere beverages scoort Supercalm drankmix tot de hoogste op glycemische index.
Supercalm drankmix kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 350 kcal |
| Koolhydraten | 85g |
| Suikers (totaal) | 60g |
| Natuurlijk | 5.0g |
| Toegevoegd | 55g |
| Vezels | 1g |
| Oplosbaar | 0.3g |
| Onoplosbaar | 0.7g |
| Eiwit | 1g |
| Vet | 0g |
| Verzadigd | 0g |
| Onverzadigd | 0g |
| Natrium | 50mg |
Supercalm drankmix heeft een glycemische index van 70, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 60 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Supercalm drankmix heeft een hoge glycemische index (70). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Supercalm drankmix heeft een glycemische last van 60 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →