Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
stuk cake heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 36 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort stuk cake boven gemiddeld op glycemische index.
stuk cake is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 370 kcal |
| Koolhydraten | 55g |
| Suikers (totaal) | 35g |
| Natuurlijk | 5.0g |
| Toegevoegd | 30g |
| Vezels | 1g |
| Oplosbaar | 0.3g |
| Onoplosbaar | 0.7g |
| Eiwit | 3.5g |
| Vet | 15g |
| Verzadigd | 6g |
| Onverzadigd | 7g |
| Natrium | 320mg |
stuk cake heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 36 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
stuk cake heeft een matige glycemische index (65). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
stuk cake heeft een glycemische last van 36 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →