Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
streusel topping heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 39 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort streusel topping boven gemiddeld op glycemische index.
streusel topping is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 450 kcal |
| Koolhydraten | 60g |
| Suikers (totaal) | 28g |
| Natuurlijk | 3.0g |
| Toegevoegd | 25g |
| Vezels | 1g |
| Oplosbaar | 0.3g |
| Onoplosbaar | 0.7g |
| Eiwit | 4g |
| Vet | 22g |
| Verzadigd | 13g |
| Onverzadigd | 8g |
| Natrium | 120mg |
streusel topping heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 39 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
streusel topping heeft een matige glycemische index (65). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
streusel topping heeft een glycemische last van 39 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →