Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Steengebakken marinara-ragout heeft een glycemische index van 35, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 2 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere meat scoort Steengebakken marinara-ragout tot de laagste op glycemische index.
Steengebakken marinara-ragout is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 110 kcal |
| Koolhydraten | 7g |
| Suikers (totaal) | 4g |
| Natuurlijk | 3.0g |
| Toegevoegd | 1g |
| Vezels | 1.5g |
| Oplosbaar | 0.5g |
| Onoplosbaar | 1g |
| Eiwit | 6g |
| Vet | 6g |
| Verzadigd | 2g |
| Onverzadigd | 3.5g |
| Natrium | 350mg |
Steengebakken marinara-ragout heeft een glycemische index van 35, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 2 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Steengebakken marinara-ragout heeft een lage glycemische index (35), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Steengebakken marinara-ragout heeft een glycemische last van 2 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →