Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Spitse paprika heeft een glycemische index van 15, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere vegetables scoort Spitse paprika tot de laagste op glycemische index.
Spitse paprika is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 31 kcal |
| Koolhydraten | 6g |
| Suikers (totaal) | 4.2g |
| Natuurlijk | 4.2g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2g |
| Oplosbaar | 0.6g |
| Onoplosbaar | 1.4g |
| Eiwit | 1g |
| Vet | 0.3g |
| Verzadigd | 0.03g |
| Onverzadigd | 0.1g |
| Natrium | 2mg |
Spitse paprika heeft een glycemische index van 15, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Spitse paprika heeft een lage glycemische index (15), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Spitse paprika heeft een glycemische last van 1 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →