Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Spinazietaart met zwarte bessenroom heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 27 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Spinazietaart met zwarte bessenroom boven gemiddeld op glycemische index.
Spinazietaart met zwarte bessenroom is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 320 kcal |
| Koolhydraten | 42g |
| Suikers (totaal) | 24g |
| Natuurlijk | 6.0g |
| Toegevoegd | 18g |
| Vezels | 2.5g |
| Oplosbaar | 0.8g |
| Onoplosbaar | 1.8g |
| Eiwit | 5g |
| Vet | 14g |
| Verzadigd | 5g |
| Onverzadigd | 7g |
| Natrium | 220mg |
Spinazietaart met zwarte bessenroom heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 27 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Spinazietaart met zwarte bessenroom heeft een matige glycemische index (65). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Spinazietaart met zwarte bessenroom heeft een glycemische last van 27 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →