Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
ontvette cacao heeft een glycemische index van 20, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 3 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort ontvette cacao tot de laagste op glycemische index.
ontvette cacao is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 228 kcal |
| Koolhydraten | 58.3g |
| Suikers (totaal) | 1.8g |
| Natuurlijk | 1.8g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 32g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 19.6g |
| Vet | 13.7g |
| Verzadigd | 8.1g |
| Onverzadigd | 5.6g |
| Natrium | 21mg |
ontvette cacao heeft een glycemische index van 20, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 3 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
ontvette cacao heeft een lage glycemische index (20), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
ontvette cacao heeft een glycemische last van 3 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →