Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
ontkiemde groene gram salade heeft een glycemische index van 28, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 4 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere legumes scoort ontkiemde groene gram salade tot de laagste op glycemische index.
ontkiemde groene gram salade is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 90 kcal |
| Koolhydraten | 15g |
| Suikers (totaal) | 3g |
| Natuurlijk | 3.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 3.5g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 6g |
| Vet | 0.7g |
| Verzadigd | 0.1g |
| Onverzadigd | 0.6g |
| Natrium | 15mg |
ontkiemde groene gram salade heeft een glycemische index van 28, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 4 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
ontkiemde groene gram salade heeft een lage glycemische index (28), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
ontkiemde groene gram salade heeft een glycemische last van 4 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →