Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
ongesuikerde granaatappelsap verdund met water heeft een glycemische index van 50, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 3 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere beverages scoort ongesuikerde granaatappelsap verdund met water tot de laagste op glycemische index.
ongesuikerde granaatappelsap verdund met water is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 25 kcal |
| Koolhydraten | 6g |
| Suikers (totaal) | 5.5g |
| Natuurlijk | 5.5g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 0.1g |
| Oplosbaar | 0.03g |
| Onoplosbaar | 0.07g |
| Eiwit | 0.2g |
| Vet | 0g |
| Verzadigd | 0g |
| Onverzadigd | 0g |
| Natrium | 2mg |
ongesuikerde granaatappelsap verdund met water heeft een glycemische index van 50, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 3 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
ongesuikerde granaatappelsap verdund met water heeft een lage glycemische index (50), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
ongesuikerde granaatappelsap verdund met water heeft een glycemische last van 3 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →