Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
ongemalen great northern bonen (bereid van droog, zonder toegevoegd natrium) heeft een glycemische index van 31, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 7 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere legumes scoort ongemalen great northern bonen (bereid van droog, zonder toegevoegd natrium) tot de laagste op glycemische index.
ongemalen great northern bonen (bereid van droog, zonder toegevoegd natrium) is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 118 kcal |
| Koolhydraten | 21.1g |
| Suikers (totaal) | 0.6g |
| Natuurlijk | 0.6g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 7g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 8.3g |
| Vet | 0.5g |
| Verzadigd | 0.1g |
| Onverzadigd | 0.4g |
| Natrium | 2mg |
ongemalen great northern bonen (bereid van droog, zonder toegevoegd natrium) heeft een glycemische index van 31, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 7 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
ongemalen great northern bonen (bereid van droog, zonder toegevoegd natrium) heeft een lage glycemische index (31), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
ongemalen great northern bonen (bereid van droog, zonder toegevoegd natrium) heeft een glycemische last van 7 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →