Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Ongecureerde bacon heeft een glycemische index van 0, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere meat scoort Ongecureerde bacon tot de laagste op glycemische index.
Ongecureerde bacon is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 417 kcal |
| Koolhydraten | 1.4g |
| Suikers (totaal) | 1g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 0g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 12g |
| Vet | 39g |
| Verzadigd | 13g |
| Onverzadigd | 23g |
| Natrium | 1200mg |
Ongecureerde bacon heeft een glycemische index van 0, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Ongecureerde bacon heeft een lage glycemische index (0), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Ongecureerde bacon heeft een glycemische last van 0 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →