Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Bacon met verlaagd natrium heeft een glycemische index van 0, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere meat scoort Bacon met verlaagd natrium tot de laagste op glycemische index.
Bacon met verlaagd natrium is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 350 kcal |
| Koolhydraten | 1.5g |
| Suikers (totaal) | 1g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 0g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 30g |
| Vet | 26g |
| Verzadigd | 9g |
| Onverzadigd | 15g |
| Natrium | 500mg |
Bacon met verlaagd natrium heeft een glycemische index van 0, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Bacon met verlaagd natrium heeft een lage glycemische index (0), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Bacon met verlaagd natrium heeft een glycemische last van 0 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →