Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Olievrije kikkererwtenhummus heeft een glycemische index van 28, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 15 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere legumes scoort Olievrije kikkererwtenhummus tot de laagste op glycemische index.
Olievrije kikkererwtenhummus is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 350 kcal |
| Koolhydraten | 55g |
| Suikers (totaal) | 3g |
| Natuurlijk | 3.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 10g |
| Oplosbaar | 3g |
| Onoplosbaar | 7g |
| Eiwit | 20g |
| Vet | 4g |
| Verzadigd | 0.5g |
| Onverzadigd | 3.5g |
| Natrium | 5mg |
Olievrije kikkererwtenhummus heeft een glycemische index van 28, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 15 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Olievrije kikkererwtenhummus heeft een lage glycemische index (28), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Olievrije kikkererwtenhummus heeft een glycemische last van 15 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →