Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Olie-roux heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 23 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort Olie-roux boven gemiddeld op glycemische index.
Olie-roux is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 470 kcal |
| Koolhydraten | 35g |
| Suikers (totaal) | 0.5g |
| Natuurlijk | 0.5g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2g |
| Oplosbaar | 0.6g |
| Onoplosbaar | 1.4g |
| Eiwit | 5g |
| Vet | 35g |
| Verzadigd | 5g |
| Onverzadigd | 30g |
| Natrium | 2mg |
Olie-roux heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 23 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Olie-roux heeft een matige glycemische index (65). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Olie-roux heeft een glycemische last van 23 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →