Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
okonomiyaki saus heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 26 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort okonomiyaki saus boven gemiddeld op glycemische index.
okonomiyaki saus is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 170 kcal |
| Koolhydraten | 40g |
| Suikers (totaal) | 30g |
| Natuurlijk | 5.0g |
| Toegevoegd | 25g |
| Vezels | 0.5g |
| Oplosbaar | 0.2g |
| Onoplosbaar | 0.4g |
| Eiwit | 1g |
| Vet | 0.5g |
| Verzadigd | 0.1g |
| Onverzadigd | 0.4g |
| Natrium | 2500mg |
okonomiyaki saus heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 26 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
okonomiyaki saus heeft een matige glycemische index (65). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
okonomiyaki saus heeft een glycemische last van 26 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →