Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Noedelsoep heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 4.5 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Noedelsoep boven gemiddeld op glycemische index.
Noedelsoep is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 45 kcal |
| Koolhydraten | 7.5g |
| Suikers (totaal) | 0.5g |
| Natuurlijk | 0.5g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 0.4g |
| Oplosbaar | 0.1g |
| Onoplosbaar | 0.3g |
| Eiwit | 1.5g |
| Vet | 0.8g |
| Verzadigd | 0.2g |
| Onverzadigd | 0.6g |
| Natrium | 350mg |
Noedelsoep heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 4.5 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Noedelsoep heeft een matige glycemische index (60). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Noedelsoep heeft een glycemische last van 4.5 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →