Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
neproom heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 26 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort neproom boven gemiddeld op glycemische index.
neproom is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 350 kcal |
| Koolhydraten | 40g |
| Suikers (totaal) | 35g |
| Natuurlijk | 5.0g |
| Toegevoegd | 30g |
| Vezels | 0g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 1g |
| Vet | 22g |
| Verzadigd | 8g |
| Onverzadigd | 14g |
| Natrium | 120mg |
neproom heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 26 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
neproom heeft een matige glycemische index (65). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
neproom heeft een glycemische last van 26 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →