Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Big Mac burger heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 11 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere meat scoort Big Mac burger boven gemiddeld op glycemische index.
Big Mac burger is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 257 kcal |
| Koolhydraten | 20.6g |
| Suikers (totaal) | 4.1g |
| Natuurlijk | 0.6g |
| Toegevoegd | 3.5g |
| Vezels | 1.6g |
| Oplosbaar | 0.4g |
| Onoplosbaar | 1.2g |
| Eiwit | 11.8g |
| Vet | 15.3g |
| Verzadigd | 5.1g |
| Onverzadigd | 7.2g |
| Natrium | 540mg |
Big Mac burger heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 11 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Big Mac burger heeft een matige glycemische index (55). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Big Mac burger heeft een glycemische last van 11 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →